Początek...

...kolejne kroki

Pierwsza wizyta to przede wszystkim wywiad żywieniowy, czyli poznanie Twoich nawyków żywieniowych , co jadasz, o jakich porach, w jakich ilościach i okolicznościach.

Poznaję Twoje preferencje smakowe, kulinarne oraz możliwości finansowe. Przeprowadzam wywiad zdrowotny, który informuje mnie o ewentualnych chorobach. Dokonuję analizy składu ciała, przedstawiam pierwsze wskazówki dietetyczne.

Kolejne wizyty: analiza składu ciała - pomiar i omówienie postępów, korekty jadłospisu, nowe przepisy, informacje o żywności, sposobach jej przyrządzania, zakupach. Pogłębianie wiedzy na temat zdrowego stylu życia

Sukces czyli stabilizacja

 

Kiedy przejdziesz już cały proces i osiągniesz wymarzony cel przychodzi czas na stabilizację. Dieta stabilizacyjna pozwoli na utrzymanie dobrego samopoczucia, stanu zdrowia i masy ciała,. Jest to nadal plan zdrowego odżywiania, jednak dostosowany pod względem ilości energii tak, aby nie przekraczał naszego dziennego zapotrzebowania energetycznego. Podczas stabilizacji nauczysz się jedzenia odpowiedniej ilości produktów, ich łączenia ze sobą, ale też komponowania lubianych i często niestosowanych potraw oraz składników w taki sposób, aby nie doprowadzić do ponownego wzrostu masy ciała.

Cennik wizyt stacjonarnych

Cennik wizyt online